Nagrody i wyróżnienia

2022 r.

 

III miejsce w kategorii Architektura, III miejsce i wyróżnienie w kategorii Natura w konkursie fotograficznym pn. "Warmińskie Klimaty" zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

III miejsce w konkursie fotograficznym pn. "Gmina Purda. Wędrówki fotografa" zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Purdzie. 

Zakwalifikowanie  do   wernisażu   pokonkursowego  X  Ogólnopolskiego   Konkursu   Fotograficznego im.  Henryka   Rogozińskiego  "Taki  Pejzaż"  zorganizowanego   przez   Klub   Fotografii  Przyrodniczej i Artystycznej "Pryzmat" w Czarnej Białostockiej.

 

2021 r.

 

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym pn.  "Żyj kolorowo" zorganizowanym przez Dom Kultury w Koniecpolu.

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pn. "Pejzaż Polski" zorganizowanym przez Kętrzyńskie Centrum Kultury w Kętrzynie.

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pn.  "Podlaskie. Zasilane wspomnieniami" zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku. 

II miejsce wśród polskich uczestników wyłonionych przez jury konkursu w międzynarodowym konkursie fotograficznym pn. "Natura bez granic" zorganizowanym przez fundację “Istok’ w Kaliningradzie. 

 

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym pn.  "Odkryj uroki wyjątkowego polsko-rosyjskiego pogranicza" zorganizowanym przez Wspólny Sekretariat Techniczny (WST) Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 w Olsztynie. 

 

I miejsce w konkursie fotograficznym pn. "Gmina Purda. Wędrówki fotografa" zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Purdzie. 

I miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pn. "Siła w wolności" zorganizowanym przez Dom Kultury Borki w Radomiu.

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Flaga Polski 2021" zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

Zakwalifikowanie  do   wernisażu   pokonkursowego  IX  Ogólnopolskiego   Konkursu   Fotograficznego im.  Henryka   Rogozińskiego  "Taki  Pejzaż"  zorganizowanego   przez   Klub   Fotografii  Przyrodniczej i Artystycznej "Pryzmat" w Czarnej Białostockiej.

 

2020 r.

III miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pn. "Jesień w obiektywie" zorganizowanym przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin.

II miejsce w konkursie fotograficznym pn. "Złota Polska... jesienią!" zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Olsztynku.

I miejsce w konkursie fotograficznym pn. "Tajemnice lasu" zorganizowanym przez Dom Kultury w Kętach.

Wyróżnienie w charytatywnym konkursie fotograficznym bez nagród pn. "RAZEM 2020" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Scena Babel w Olsztynie.

 

II miejsce w konkursie fotograficznym pn. "Portret lata" zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury w Warszawie.

I miejsce w konkursie fotograficznym pn. "Rajskie Podlaskie" zorganizowanym przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

 

Laureat ex aequo w konkursie fotograficznym pn. "Pocztówka z Podlasia" zorganizowanym przez Sokołowski Ośrodek Kultury w Sokołowie Podlaskim.

 

Wyróżnienie w internetowym przeglądzie fotograficznym pn. "Portret dziecka" zorganizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach oraz Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Świętokrzyski.

2019 r.

 

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym pn. "Babie lato" zorganizowanym przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku. 

Wyróżnienia w konkursie fotograficznym pn. "Warmińskie Klimaty" w kategoriach "Natura" oraz w "Zdjęcie z pleneru" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Tomaszkowo, Radę Sołecką wsi Tomaszkowo, Gminę Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

III miejsce w konkursie  fotograficznym pn. "Ślady Niepodległości" zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Opolu.

 

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym pn. Krajobraz Polski "Cztery Pory Roku - Lato" zorganizowanym przez Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne.

I miejsce w konkursie fotograficznym pn. "Olsztynek w obiektywie" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Urząd Miejski w Olsztynku.

Laureat konkursu fotograficznego Wojewody Kujawsko-Pomorskiego pn: "Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego".

Zakwalifikowanie  do   wernisażu   pokonkursowego  VII  Ogólnopolskiego   Konkursu   Fotograficznego im.  Henryka   Rogozińskiego  "Taki  Pejzaż"  zorganizowanego   przez   Klub   Fotografii  Przyrodniczej i Artystycznej "Pryzmat" w Czarnej Białostockiej.

 

2018 r.

Udział w wystawie "Warmia w kolorach" zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Dom Warmiński" oraz Oranżerię Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

II miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pn. "Tajemnice lasu" zorganizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach.

 

Zakwalifikowanie do wystawy pokonkursowej ogólnopolskiego konkursu fotograficznego pn. Pejzaż Polski" zorganizowanego przez Kętrzyńskie Centrum Kultury w Kętrzynie.

Wyróżnienie w XI konkursie fotograficznym "Wakacje z aparatem" w kategorii głównej "O świcie i o zmierzchu" zorganizowanym przez Fabrykę Sztuk w Tczewie.

I miejsce ex aequo w konkursie pn. "Warmińskie Klimaty" w kategorii "Natura" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Tomaszkowo, Radę Sołecką wsi Tomaszkowo, Gminę Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

I miejsce w konkursie fotograficznym pn. "Ślady Niepodległości" zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Opolu.

Zakwalifikowanie do wystawy pokonkursowej ogólnopolskiego konkursu fotograficznego pn. "Wolność" zorganizowanego przez Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne w Ostrołęce.  

Nagroda w konkursie fotograficznym  pn. "Poczuj lato w Meloradiu" zorganizowanym przez Melo Radio.  

Udział w wystawie amatorskiej twórczości artystycznej "Wata 2018" zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.  

2017 r.

Wyróżnienie w konkursie pn. "Portret 2017" zorganizowanym przez ToDobryKurs.pl.

I miejsce w konkursie pn. "Oblicza jesieni" zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

Wyróżnienie w konkursie pn. "Kolej w obiektywie" zorganizowanym przez Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Odział Warmińsko-Mazurski z siedzibą w Olsztynie.

III miejsce w konkursie pn. "40 lat Mazurskiego Parku Krajobrazowego" zorganizowanym przez Mazurski Park Krajobrazowy w Krutyni.

I miejsce w konkursie pn. "Obiektyw(na)#UE" zorganizowanym przez Poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Barbarę Kudrycką. 

III miejsce w konkursie pn. "Warmińskie Klimaty" w kategorii "Architektura" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Tomaszkowo, Radę Sołecką wsi Tomaszkowo, Gminę Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

 

Finalista międzynarodowego konkursu "NATURE@work" zorganizowanego przez Europejską Agencję Ochrony Środowiska (The European Environment Agency) w kategorii "Natura inspiruje". Jedyny reprezentant Polski, wybrany z ponad 1000 zdjęć zgłoszonych z 17 krajów UE.

Wyróżnienie w konkursie pn. "Piękno ziemi braniewskiej" zorganizowanym przez Punkt Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.

Wyróżnienie i zakwalifikowanie do wystawy pokonkursowej konkursu pn. "Przebudzenie wiosny" zorganizowanym przez Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji.

 ​

II miejsce w konkursie pn. "W labiryncie wiosny - Wielkanoc jako inspiracja" zorganizowanym przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie.

Zakwalifikowanie  do   wernisażu   pokonkursowego  V  Ogólnopolskiego   Konkursu   Fotograficznego im.  Henryka   Rogozińskiego  "Taki  Pejzaż"  zorganizowanego   przez   Klub   Fotografii  Przyrodniczej i Artystycznej "Pryzmat" w Czarnej Białostockiej.

II miejsce w konkursie pn. "Święta w kadrze" zorganizowanym przez Urząd Miasta Rybnika .

 

I miejsce w konkursie pn. "Pokochaj Mazury z natury” zorganizowanym przez Mazurski Związek Międzygminny w Giżycku.

2016 r.

III miejsce w konkursie pn. "Warmińskie Klimaty" w kategorii "Impresje z podróży" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Tomaszkowo, Radę Sołecką wsi Tomaszkowo, Gminę Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

II miejsce w konkursie pn. "Infrastruktura drogowa a bezpieczeństwo " zorganizowanym przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie.

 

III miejsce w konkursie w kategorii "Człowiek" podczas warsztatów fotograficznych BZ WBK PRESS FOTO organizowanych przez BZ WBK.

2015 r.

​Wyróżnienie w konkursie pn. "Nowoczesne miejsca w Polsce" zorganizowanym przez Pernod Ricard Polska.